| DiannaDeedee a întrebat:

Am si eu o problema, am bagat codul pin grsit de multe ori si acu trebuie sa bag codul puk, si nu il stiu. ce fac? ps. sunt pe Vodafone abonament big grin va rog, un raspuns urgent. big grin [nu am cont pe my Vodafone pentru ca nu pot sa il activez. ca e blocat telefonul. ] Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Vezi ca in spate are o gaurica sub carcasa, apesi cu ceva subtire acolo sitelefonul se reseteaza dar o sa pierzi tot ce ai pe el

| DiannaDeedee explică (pentru Vvistula):

De cat sa pierd tot ce am pe el. mai bine astept sa vin in oras si sa ma duc la Vodafone sa mi-l dea ei.

| Vvistula a răspuns (pentru DiannaDeedee):

Da dar trebuie sa astepti mult

4 răspunsuri:
| kidduts a răspuns:

Te duci de unde ai scos telefonul ei trebuie sa stie

| DiannaDeedee explică (pentru kidduts):

Nu sunt in oras sunt plecata la o prietena