| Gabytza123 a întrebat:

am un LG l7 si vreau sa imi iau o aplicatie dar spune ca nu este disponibila pentru telefon, pot face ceva? eu nu am nici actualizarile facute la software si restul, oare de la asta este? dau funda raspunsului care imi este de folos

4 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Pai poate pe web, pentru ca tu esti pe mobil, cred ca va merge pe tableta, si nu cred ca poti face ceva, daca o fi cu o aplicatie, bafta!

| DJViper a răspuns:

Este posibil sa ai teleonul sau tableta rootata si asa nu poti descarca anumite aplicatii.

| Gabytza123 explică (pentru DJViper):

Este telefon, si ce pot face sau cum imi dau seama daca e rootata?

| Gabytza123 explică (pentru Gabytza123):

Aplicatia pe care vreau sa o descarc
Necesită Android
4.1 sau o versiune ulterioară iar telefonul are 4.0.3