| AlexAL275 a întrebat:

Am un s10 plus și o husă supcase unicorn beetle pro care este destul de groasă și greu de scos. Se recomandă ca atunci când încarci telefonul să-i dai husa jos? Eu așa făceam, acum nu știu. Husa aceasta este greu de scos de pe telefon și vreau să știu dacă o păstrez sau îi dau retur. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu lol, il lasi cu husalaughing Nu are niciun rost sa o scoti.

| nicu991 a răspuns:

Te referi la incarcarea wireless? E compatibila husa, nu ai de ce s-o dai jos.

| AlexAL275 explică (pentru nicu991):

Mă refer la încărcarea prin cablu, știu că atunci când se încarcă telefonul se supraîncălzește, de aceea întreb. E nașpa că e greu de scos. Spatele este din plastic, iar marginile sunt groase, cred că un fel de gel din ăla TPU sau cauciuc, i don't know.

| nicu991 a răspuns (pentru AlexAL275):

Asa tare se supraincalzeste telefonul ala? Poate ai din intamplare un cooling pad de laptop pe care sa-l plasezi atunci cand il lasi la incarcat-> life hack happy