| Arnautu1999 a întrebat:

Buna TPU.Care e mai bun? Un Telefon mobil E-Boda Storm X450 sau Telefon mobil Vonino Xylo?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
E-boda Storm este un telefon ceva mai bun decat Vanino deoarece are 1GB ram si un procesor bunicel dar ambele telefoane duc lipsa de calitate la culori si camera video.
Recomand E-boda deoarece este ceva mai popular decat Vonino si in caz ca se strica ai unde sa il repari + ca are un ecran mai mare.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege E-boda Storm X450 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.compari.ro/......277296331/

Toate cele bune!

| Emankonovici a răspuns:

Salut.Am avut Vonino Xylo si a fost un telefon bun.L-a intrecut pe Storm x450.Bafta

| GABYCRISTIAN a răspuns:

Este mai bun E-boda deoarece are un sistem mai bun fata de vonino

| Paatriciaa a răspuns (pentru GABYCRISTIAN):

Salut am avut E-boda si nu a fost cine stie ce cred ca Vonino Xylo e ma bun

| Vll23 a răspuns:

Eu zic vonino pentru ca el este vacut in Anglia si ansamblat in china iar Eboda este facut in china si ansamblat in china