| TPUuser199 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, dintre cele cu windows si android? -funda-

Răspuns Câştigător
| adrianionut49 a răspuns:

Android este cel mai bun deoarece are vechime, windows e mai nou si mai plictisitor din partea mea. Are forma lui dar ti se blocheaza mai des si nu sunt multe aplicatii de descarcat cum este androidul. Si e nou deci este in testare inca. Eu recomand android finca de ala am si eu pe s3

2 răspunsuri:
| TPUuser199 explică:

Si de ce? Vreau si niste argumente, de la cunoscatori. *Am uitat sa scriu in intrebare* laughing

| MariaaaaLm a răspuns:

Eu ma pricep foarte bine, Samsung este cea mai buna parca de telefoane, in afara de IOS.
Asadar, Samsung.