| Antonia679 a întrebat:

Cât de bun este un Iphone 5s? Își merită banii? La început am vrut sa-mi iau iphone 6 dar am spus ca e prea scump și iphone 5s e aproape la fel de bun. Diferența de bani este de aprox. 10 milioane dar sunt și ăia bani multi. Deci, sa-mi iau iphone 5s?

3 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

Eu sunt pentru iPhone 5S.

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
daca te incadrezi in buget cu 5s ul este foarte bun :
http://bit.ly/1Iml5bZ

| StefanNaN a răspuns:

Buna,iphone 6 nu difera numai dimensiunea, in rest ie la fel ca meniu, are prietena mea 5s gold ie foarte bun, eu zic ca nu are rost sa dai mai multi bani daca si la 5s gasesti tot ce gasesti la 6.
Asta ie parerea mea.