| anonim_4396 a întrebat:

ce telefoane cu ecran de 4.5-5 inch ieftine stiti? Maxim 900 lei, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ALLAboutMoney a răspuns:

Lg L9 un telefon superb si accesibil functioneaza la fel de bine ecran de 4, 7

3 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand acest model de la Samsung: http://bit.ly/19YJjNM

Ce parere ai?

P.S. Il gasesti la un pret promotional in aceasta perioada!

| valentin0127 a răspuns:

Cel mai bun la maxim 900 lei gasesti numai LG optimus l9... eu am un LG optimus v si merge super bine si are 5 inch, costă 1800 de lei dar il gasesti si la 1000. Oricum LG l9 e cel mai bun pentru un preţ maxim de 900 de lei