| Maria3802 a întrebat:

Am un Samsung j3 2016 si l-am scăpat. S-a spart display-ul din interior, la suprafață e intact. Cam cat mi-ar lua dacă îl duc la reparat? Vreau sa stiu si daca merita.

2 răspunsuri:
| iulianolaru99 a răspuns:

De obicei, astia de la service nu prea se baga sa schimbe doar display-ul (sau touch-ul) separat pe motiv ca nu se bazeaza pe mana lor si le este frica sa nu sparga display-ul sau touch-ul.Cel mai probabil vor schimba tot modulul(display+touchscreen) pentru care va trebui sa scoti din buzunar minim 200 de lei.

| Maria3802 explică (pentru iulianolaru99):

Mulțumesc frumos pentru informare!