| EmiliaSd88 a întrebat:

Care telefon este mai bun, Samsung galaxy y, sau Nokia 309 Asha?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung Galaxy Y

| Kosmin19 a răspuns:

Depinde, eu as alege Samsung

| Anonima568 a răspuns:

Samsung galaxy y, are si android si arata si mai bine decat asa, si te asigur ca de Nokia o sa te plictisesti foarte repede

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Galaxy y are androidwinking nokiile nu-s bune decat cele cu windows phone

| alextotal a răspuns:

Salut. Dupa parerea mea este mai bun Samsung-ul deoarece are android si are jocuri mai performante.

| DinnAdinnA a răspuns:

Daca vrei si tu sa te convingi, ia site-ul asta http://www.emag.ro/compare/93 Si compara!
Iti zic ca Samsung Galaxy Y, Pentru ca se vede clar!

- e smartphone
- are GPS
- are 3G
- rezolutia video e mai buna
- durata de regim in asteptare [ nu ca conteaza prea mult. ]
- capacitatea e mai buna

E mult mai bun! Funda?

| eueueueueue a răspuns:

Sansung galaxy y

| codax a răspuns:

Samsung galaxi y pentru ca are android si sunt multe gratuite