| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri tari stiti pentru telefonul Nokia Lumia 520? Sa fie gratis,ori de pe net, ori din Windows Phone store!

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sunt multe jocuri: Temple Run, Subway surfers, Asphalt 8, Minion Rush, Cut the Rope, Fifa 2014, Drift Mania: Street Outlaws, Angry Birds GO!, Rail Rush, Six-Guns, Dungeon Hunter 3 si 4, Rail Rush, Benji Bananas, etc. Poti gasi mai multe cu o simpla catare! Succes! Funda?

| RaPPsTyLLe a răspuns (pentru YoChriss):

Nu stiu de ce dar toti spun ca Subway Surfers e un joc pentru Nokia lumia 520, totusi, nu merge Subway Surfers!

| YoChriss a răspuns (pentru RaPPsTyLLe):

Nu detin un windows phone de la Nokia, dar chiar daca nu este acest joc in windows phone store, sper ca iti plac celelalte. O zi buna!