| zitiala a întrebat:

Ce oferta Vodafone poate să mă avantajeze? as vrea să am mai mult internet dar si cateva minute. voiam să îmi iau o cartela cosmote cu internet si pe cea Vodafone să îmi încarc cu cate un euro pe saptămână. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Treci pe DIGI. Este cea mai buna oferta. Cu 5 Eu (acum cu 4 ca mi-au facut reducere ca am 2 telefoane) ai nelimitat in orice retea nationala si in principalele retele internationale si net cat vrei. Poti sa-ti portezi si numarul.