| dragosbogdan001 a întrebat:

Ce poti face cu 75 MB de internet pe telefon mobil?

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Poti naviga pe internet insa depinde ne cat de multi mb foloseste telefonul tau
daca ai smartphone ii consumi in 20 minute maxim iar daca ai un telefon normal te tin si o luna

7 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poti naviga pe internet, descarca muzica, fisiere.

| 亚历山 a răspuns:

Navighezi pe internet si cand se termina cei 75MB nu mai ai internet

| dragosbogdan001 explică (pentru 亚历山):

Si cum iti dai seama ca nu mai ai internet?

| z0r3Ns3n a răspuns:

Poti sta pe TPU laughing

| dragosbogdan001 explică (pentru z0r3Ns3n):

Ha ha ha! Foarte amuzant!

| Codruța16 a răspuns:

Cum pot sa pun intrebari pe TPU?
dau funda!

| dragosbogdan001 explică (pentru Codruța16):

In primul rand trebuie sa fie intrebarea ta, nu a altcuiva ca sa dai funda.
In al doilea rand, da click pe "Pune intrebarea ta aici!" din partea de sus a paginii.