| Herepean_Emi_1999 a întrebat:

Ce se întâmpla cu un telefon daca a ajuns acetona la ecran (înăuntru) si difuzor
Am scăpat acetona in difzuor am nevoie de răspunsuri urgent

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim ce se intampla, ca noi nu turnam acetona pe telefon, asta nu-i o practica normala... dar poate vii tu si ne spui ce ti s-a intamplat.

| Herepean_Emi_1999 explică (pentru Violleta2022):

Pai imi faceam manichiura si din greseala am dat cu mana in stical de acetona si a cazut pe telefon si a ajuns la difuzor dar telefonul functioneaza inca dar are niste lini prin colturi

| Kinda a răspuns:

Astepti si speri sa fie ok.

| Herepean_Emi_1999 explică (pentru Kinda):

Pai telefonul e bine acum numa ca i-a aparut in colturi niste lini prin colturi dar functioneaza