| Eduard619 a întrebat:

Ce telefon recomandati sa fie bun (android) vreau argumente va rog...

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cati bani ai la dispozitie? si ce te intereseaza sa aiba acel telefon?

| Eduard619 explică (pentru Danzell):

Buget de cam 3500 ron sa fie bun in special pentru poze si muzica.

| Danzell a răspuns (pentru Eduard619):

Pai as alege intre
- LG G3 (eu il am deja) face poze bune, are autofocus rapid deci si pozele pot fi facute repede, pe partea de filmare la fel sta bine filmeaza UHD la 60 fps si 120 slowmotion HD. ce imi place la el e ca are butoanele pe spate, ceea ce e surprinzator de comod. daca te vei hotara pe G3 iti recomand cel de 32 Gb/3Gb ram. in afara de G3 as fi curios si de LG Gflex si Gflex 2.

de la HTC as merge pe HTC One Ace E8. asta ca muzica. si constructia ceva mai rigida. decat Lg si mai ales Samsung. m8 mi se pare vrajeala. ca poze, m8 foloseste ceva smecherii sa para faine pozele. de asta am mers pe ace e8. iar m9 e mult prea scump

de la Samsung nu as alege nimic. nu imi par rigide de loc.

si de la Sony as merge pe z3 sau z2 au carcasa solida. iar ca audio stau si eu bine.

ca mentiune Nokia 808 si 1020 care ca foto sunt de neintrecut in poze. 41mpx care prin downsampling la o rezolutie mai mica face poze extrem de clare.

| Clantza a răspuns:

Niciun telefon cu android nu e bun. There, I said it. Let the haters come.