| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa aleg Samsung Galaxy s4, LG G2 sau Nexus 5
Ce parere aveti si dc?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C1101w4sje9j%2C2490

Toate cele bune.

| deedlebag001 a răspuns:

Anne te bate romana, si mai esti si de 95laughing)) Apai eu zic ca S4, pentru ca are multe functii, ii mai smecher si la LG-uri n-am auzit prea multe laude..si eu vreau sa imi iau un S4

| B_Anne_Mary_1995 a răspuns:

Alegel pe care iti place m-ai mult!