| Cesare a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy S Duos 2 sau Samsung Galaxy Trend Plus, imi puteti spune cateva pareri [Pro - Contra]?

Ma interesaza mai mult defectele telefonului! Pentru ca calitatiile sunt prezentate pe toate site-urile de profil.

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Pro : Ambele telefoane au un hardware acceptabil, deci va rula ok. Defecte ar fi ca rezolutia e mica, dar sunt low end, deci se intelege. eu zic sa iei galaxy trend plus, ca e mai nou si e in stoc. s duos 2 a iesit din stoc la unele magazine

| Cesare explică (pentru ElGreco21600):

Da, merci am luat deja s duos 2. Funda!

1 răspuns: