| IonutFCSB97 a întrebat:

Cum este telefonul Samsung Galaxy Grand?
Imi recomandati?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Este un telefon OK sa zicem.
Ce il trage in jos este ecranul. Este de o calitate proasta...rezolutia este similara cu a unei..sosetewinking

Plus ca la pretul asta iti poti lua telefoane mult mai bune si care sa nu aiba "slabiciuni"
Optimus L9 - Aceeasi logica - Telefon mare, pret mic - 850Ron
Galaxy S2Plus - Ar fi ilogic sa alegi Grandul peste asta. Nu poti spune ca are un ecran mic, si este un galaxy "S". Este prin definitie genial. - 1050Ron
Dar totusi, eu as alege
LG Optimus 4X HD - Cam cel mai ieftin QuadCore facut de o companie..companie (nu meizu, micromax, maximix, maxitaxi). Telefonul asta concura cu Galaxy S3 anul trecut. S3 costa 1500-1600Ron.
Telefonul asta si la anul iti va duce ORICE fara probleme.
Ecran frumos, rezolutie mare, ecran..MARE, internet rapid, camera buna, QuadCore 1.5, GPU GeForce, si. uite cum arata! Mult mai frumos decat designul acela vechi al Grand-ului.

Succes happy

4 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Nu prea este foarte recomandat. Dacă ai un buget mai mic( în cazul în care vrei să-ți achiziționezi un telefon, ia-ți un Samsung Galaxy Chat sau un Samsung Galaxy Young. Dacă ai buget mare, sigur nu ți-ar displăcea un Samsung Galaxy S4 sau un Iphone 5...

| CălinPL a răspuns:

Nu prea ti-l recomand ca nu este atat de bun cum se zice si na iti spun sa nu il cumperi.