| Nini_Nini_1997 a întrebat:

Cum pun iso 5 pe iphone 3gs fara sa imi dea vreo eroare sau sa nu imi mearga semnalul e primul iphone nu stiu nimic pas cu pas daca se poate

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Fii mai explicit numai scrie "hieroglafii"

| Nini_Nini_1997 explică (pentru AgathaRo):

Cand l-am cumparat avea iso 5 si nu mergea cartela imi spunea nici un serviciu l-am dus la servis si mi-a gabat iso 4.1 acum merge dar vreau iso 5 si vreau sa il bag eu dar nu prea ma pricep

| Nini_Nini_1997 explică:

Cand l-am cumparat avea iso 5 si nu mergea cartela imi spunea nici un serviciu l-am dus la servis si mi-a gabat iso 4.1 acum merge dar vreau iso 5 si vreau sa il bag eu dar nu prea ma pricep