| Playboyx a întrebat:

De ce se demagnetizeaza cartelele la smartphonurile astea noi? am o cartela mi-a mers 4 ani, l-am pus la un Samsung Galaxy s3 si mi s-a demagnetizat in 4 zile! La fel si fratele meu a patit la un Samsung Note 2 sau 3, i s-a demagnetizat cartela de 2 ori intr-un interval scurt, ce se intampla?

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

N-am mai auzit pana acum asta, am multi prieteni care au S3 si nu au patit asta, dar oricum Samsung e cea mai proasta firma

| ricoset a răspuns (pentru AlexL28):

De ce crezi ca Samsung e cea mai proasta firma? laughing

| AlexL28 a răspuns (pentru ricoset):

Am motivele mele. Samsung nu mai e ce a fost acum cativa ani. Cu terminale ca si S2 si S3 si seria Note au impresionat si revolutionat, desi de multe ori s-au luat din Apple. Dar de cand cu S4 tot ce au facut a fost sa vand un telefon cu acelasi design si specificatii putin mai bune, sau cum imi place mie sa-i spun: telefoane fara esenta. Cer preturi pe ele ca si cum ar fi cele mai bune, dar nu, nu sunt si Samsung nu merita nici jumatate din ce are. Anul acesta veniturile le-au scazut incontinuu, ei spera ca-si vor reveni odata cu Note4, dar ma indoiesc, atata timp cat oamenii s-au saturat de plasticul si marketul agresiv al celor de la Samsung nu vor mai cumpara Note4, iar asta inseamna adio Samsung.