| tudor0108 a întrebat:

Deci mi-am luat iphone 5 si intrebare cum pot sa-mi pun cydia sau cv pe el am incercat tot sostemu de operare e penultimu si vr neaparat sa-mi iau jocuri free dau funda la raspunsul corect!

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Nu mai merge sa iei jocuri piratate Installous s-a inchis. Deci degeaba ii faci jailbreak, nu mai zic ca daca ii faceai se misca mult mai prost telefonul, nici macar nu a aparut jailbreak untethered pentru iOS 6 si tethered nu e deloc stabil. Oricum ce o sa saracesti daca dai 0.79 centi pe o aplicatie sau 3 dolari pe un joc?

| frank2002 a răspuns:

Ai incercat sa iei din App Store? Daca ai incercat si nu merge baga din calculator folosind cablul lighting de 8 pini adica cablul de date. Funda?

| NoNameW a răspuns:

Draga prietene este un site special in care iti faci jailbreak direct de pe telefon ..adica intri in safari scrii site-ul "http://www.jailbreakme.com/#
te uiti tu pentru ce ios iti trebuie. si vad ca mai sus ai specificat ceva de luat jocuri gratuite. Jocuri gratuite poti lua numai prin INSTALLOUS, din nefericire pentru cei cu iphone, programul Installous s-a inchis.din lipsa de oameni pe forum si alte chestii..nu se stie daca se mai deschide nu spun nimic responsabili de program
Funda?:)