| BayatStylat a întrebat:

Detin un s7 edge si efectiv cand sunt intr o aplicatie de exemplu : Facebook ul imi deschide din telefon reclame pe tot ecranul, cum pot scapa de această problemă

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Intra in play store si descarca Malwarebytes free.
il rulezi si elimini ceea ce detecteaza.
spune daca a mers.
bafta.

| SkenWell a răspuns:

Poate ai o tema pusa pe Android.

| BayatStylat explică (pentru SkenWell):

Tema este clasica, apar oricum se reclame chiar si in meniul telefonului

| SkenWell a răspuns (pentru BayatStylat):

Poate un virus dar pentru orice eventualitate ai putea sa il resetezi din fabrica dar ai grija cu toate datele de pe el.Nu cred ca vor mai aparea adica e imposibil daca e din soft.