| alma200033 a întrebat:

Există ceva adeziv pentru folia de telefon?

2 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Exista un kit special : adeziv plus o picatura lichida caee se preli ge singuda intre ecran si sticla si o lampa cu uv. E 45de euro kit-ul dar merita in sensul ca sansele ca ecranul sa mai crape vreodata sunt minime. PROTECTOR TEMPERED GLASS SHIELD ii spune, poate are si denumire in romana dar nu cred ca tradus il gasesti.

| Ensiferum a răspuns (pentru Ensiferum):

Scuze analfabetismul dar cred ca am sa imi sparg in curand noul telefon care e prea mare ca sa pot scrie cu o singura mana.