| raresu12 a întrebat:

Funda TPU! Am un telefon Orange reyo si atunci cand vreau sa descarc vreo aplicatie imi spune ca nu am spatiu suficient in memora interna dar am 430 mo. Va rog sa ma ajutati si dau fundawinking!

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti descarca aplicatii noi pe telefonul tau, doar avand un spatiu liber in memoria interna a telefonului de peste 500 MB. Iti recomand sa stergi o parte din aplicatiile neutilizate pana ajungi la 500 MB liberi si apoi vei putea descarca din nou aplicatii din Play Store.

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai reset, nu uita sa faci backup

| Derp02 a răspuns:

Pai ma sterge din aplicatii pentru ca nu mai ai memorie destula, apoi va merge.

| Andrey2002012 a răspuns:

Pai daca ai o aplicatie de 100 mo ai nevoie de 300 mo ca sa o poti baga.

adica trebuie sa ai de 3 ori mai mult loc decat aplicatia

| raresu12 explică:

Dar vreau sa intre pe ardul sd. Inainte intrau dar acum nu.