| SanziiAndry a întrebat:

Ce android imi trebuie la telefon ca sa imi pot descarca Pou si Subway Surfers?
Stiu ca o colega de-a mea a incercat sa isi descarce Subway Surfers pe telefonul sau si nu a mers.
FUNDA!

12 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cel putin 2, 3 pana la 4, 4, 2 kitkat.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| SanziiAndry explică (pentru SasNetRomania):

Deci poate avea 2.2 sau 2.3.5?
Adica jocurile acestea ar merge pe orice smartphone, chiar daca are o versiune de android mai mica, cum ar fi cele mentionate mai sus?

| SasNetRomania a răspuns (pentru SanziiAndry):

Majoritatea aplicatiilor de pe magazin play cere minim 2.3! deci 2, 3.5 e OK! 2.2 nu garantez e cam antic.

| Kriss96 a răspuns:

Cum adica ce Android? Cred ca te-ai exprimat gresit. Telefoanele vin cu Android (daca sunt smartphone-uri). Si cu Google Play bineinteles. De acolo descarci ce vrei tu.
Explica-mi mai bine ca sa te pot ajuta. Despre ce telefon e vorba?

| SanziiAndry explică (pentru Kriss96):

Ma refeream ce versiune de android, scuze.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Nu prea conteaza versiunea de android, conteaza cat de bun este telefonul... Poti sa imi spui ce telefon ai sau ce telefon are colega ta?

| SanziiAndry explică (pentru SonicTheHedgehog):

Pai as vrea sa imi cumpar un smartphone si m-am gandit ca ar trebui sa imi aleg o versiune de android mai mare pentru unele jocuri, stii?
As vrea un Allview P1 Alldro, P2, P3. Sau Allview P5 Mini, A4 All sau A4 Duo. nu stiu, care zici ca ar fi mai bun?

| romania1234 a răspuns:

Android 4 dar mai preferabil e o tableta

| romania1234 a răspuns:

Android 4 dar de preferabil e o tableta

| Valentin_Andrei_1989 a răspuns:

Minim versiunea 2.0

| AmaD a răspuns:

Versiunea soft-ului nu prea conteaza la jocuri pentru ca si fifa 14 poti juca pe 2.3 dar pentru Subway Surfers trebuie sa ai un procesor armv7 dar sunt versiuni pentru acest joc care merg si pe procesoare armv6

| Pandrea_Alexandra_1997_pFUx a răspuns:

Nu stiu si eu am incercat si nu merge