| Elena20022903 a întrebat:

Hey,am nevoie de ajutorul vostru urgent, aseară am încărcat telefonul si era 100% și când m am trezit acum era închis și mai aveam baterie 63%, ce sa fac? Dau funda!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic, s-a invechit, nu-ti place trebuie sa-l schimbi!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

A fost cu wi-fi-ul pornit? cand e pus pe 2G/3G va cauta mereu semnalul mai bun, asta poate consuma baterie sau mie mi se mai intampla sa-mi intre bulgarii. totusi e cam mult, l-ai incarcat cu datele pornite? sunt multe chestii care ar putea explica asta. mie, de exemplu, mi se stinge ecranul dupa 30 de minute pentru ca in masina am nevoie sa schimb repede melodia, fara sa mai apas pe ceva si daca il am si blocat cand primesc un mesaj imi ramane 30 de minute ecranu aprins, ecranul consuma cel mai mult...
greu de explicat e de ce ti s-a inchis

| PrecizeEveR a răspuns:

Nu ai ce sa faci! s-a descarcat. incearca sa nu mai tii bluethoot, wi-fi, aplicatii multe deschise. inchidele cand termini cu ele, si mai scade putin luminozitatea la ecran, nu foarte mult.
Bafta!