| JokerHoker a întrebat:

Hey, TPU, Ce telefon sa imi iau:
-Iphone4s
-iphone 5
-Samsung galaxy s3
-Samsung galaxy s4?/

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NuImiSpunNumele a răspuns:

Te asigur, am si eu Samsung Galaxy s4, si l-am scapat pe joc de 100 de ori, si nu se sparge.
Daca vrei ceva de calitate, sa nu dai bani degeaba. Cumpara Samsung Galaxy s4.Si chiar daca este scump este foarte bun.
Si face poze superbe. Sper ca te-am ajutat cu un sfat.

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns (pentru NuImiSpunNumele):

Tu să ai S4? Unde stai așa de curios întreb. Că în România încă nu a apărut. Poate vrei să spui S3. Nu mai mințiți frate de dragul de a minții!

| NuImiSpunNumele a răspuns (pentru ๔єภเร1923๔єภเร):

I'm sorry, daca tu nu ai vazut, nu sunt eu de vina! Dar frate, daca tu nu ai plecat in alte tari, imi pare rau pentru tine!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru NuImiSpunNumele):

Salut.
A aparut in alte tari deja? raised eyebrows

| NuImiSpunNumele a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Mi-au trimis niste rude, din alta tara telefonul.Si sa stii am auzit pe undeva ca a aparut si in tarawinking.

| NuImiSpunNumele a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Imi pare rau dar n-am de unde sa stiu, eu l-am primit. Dar norocul meu, eu spun cea ce am si in ghilimele ma pot lauda.

| JokerHoker explică (pentru JokerHoker):

Raspunsul pentru epersoana Nu mi Spun Numele

15 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
aaa.Ce intrebare e asta?
Daca ai avea bani de un iPhone5, de ce ti-ai lua iPhone 4S?
Daca ai avea bani de SIV, de ce ti-ai lua SIII?
SIV, normal!
Adica. iPhone5 a fost facut in noiembrie, facut pentru a concura cu SIII...deci nu se compara cu SIV... iPhone 5S/6 vor fi facute pentru a bate SIV.
Dar totusi, in loc de S4, ti-as recomanda HTC One!
Mie personal nu prea imi placea HTCul, dar jur ca acel telefon este genial.
Poate nu o sa iti placa faptul ca are ecranul putin mai mic ca celelalte Flagshipuri, dar tot este super tare!

| JokerHoker explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Ai dreptate, si da ecranul e un pic cam mic

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru JokerHoker):

Aaaa..ma refeream ca fata de CELELALTE este mic. Nu poti sa spui ca un ecran de 4.7" este mic!
Daca am dreptate... funda la primul raspuns?

| gmxromania78 a răspuns:

Samung Galaxy S4 categoric!

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Samsung Galaxy S4 n-a apărut în România. Dintre telefoanele, care le-ai spus S4, doar că nu e în România, așa că HTC ONE singurul smartphone care a primit nota 10 la review. Baftă, Sir!

| RappMusicc a răspuns:

Galaxy S4 sau iPhone 5!
Mai degraba iPhoneul deoarece are alt sistem ( iOS ) nu ANDROID

| mvmi25 a răspuns:

Depinde cati bani ai la dispozitie dar din cate vad ai destui. EU ti-as sugera Samsung galaxy s4

| Harasaky a răspuns:

LOL Frate ia-ti Samsung galaxy S4 este cel mai bun telefon din lume la ora actualawinking Funda?