| AleandraIleana98 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un smartphone si problema e ca sunt foarte nehotarata.Ce mi-ati recomanda intre Samsung Galaxy S4, LG G2, Allview P7 Xtreme si Htc Deisre 816? big grin Sunt deschisa si spre alte sugestii.

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

LG G2, sau HTC Desire 816. In opinia mea, Samsung a avut numai 2 telefoane reusite : S3 si S2. S4 a fost un esec total. A avut probleme cu vanzarile din prima luna. plus ca nu e optimizat calumea. ia in Allview nu am chiar asa de multaincredere. Unele telefoane parca nu sunt bine optimizate, facute putin in graba asa. Eu am mare incredere in LG, HTC si Sony.winking

| AleandraIleana98 explică (pentru ElGreco21600):

Multumesc pentru sfat happy M-am hotarat sa imi cumpar HTC Desire 816, mi se pare cel mai accesibil in ceaea ce priveste raprtul calitate/pret.

| ElGreco21600 a răspuns (pentru AleandraIleana98):

Good for you happy sa il stapanesti sanatoasawinking

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7969,7597

Restul ies din discutie.Indiferent de performantele LG-ului(Quad core, 2260 MHz, Krait 400) tot pe S4 merg.

| TimKode a răspuns:

Samsung S4winking

| Alexandru_Morosanu_1993 a răspuns:

G2 clar.e cel mai bun dintre toata crede.ma