| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 5 sau Galaxy S4? Argumentati happy

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna!
Crede-ma ambele sunt cam la fel de bune!
Acuma depinde de tine ce iti place mai mult...eu sincer as alege S4 adica mi se pare mult mai bun.
Dar iphonu e mult mai popular.
Asa ca daca vrei sa te dai mare alege iphone laughing iar daca vrei sa ai un telefon bun alege S4!
Bafta.

| AlexandraPink a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mie imi place mai mult ca aspect si design iPhone-ul, dar din cate am inteles sistemul Android de pe Samsung e mai bun thinking

| OnuOnulică a răspuns (pentru AlexandraPink):

Da, ai dreptate androidu de pe Samsung chiar e super bun!

| Lexi888 a răspuns:

Salut.Daca vrei un telefon pe care sa nu dai bani pe jocuri sa iei jocuri cu hack, si cu care sa iei ochi la toti oameni alege s4.iar daca vrei un telefon pe care sa citesti ceva si pe care dai bani grei pe jocuri, si cu care nu atragi priviri alege iphone 5. Iphone 5 e un telefon slab la specificații tehnice.Iar s4 e cel mai bun.Bafta.Alege s4

| AlexandraPink a răspuns (pentru Lexi888):

Momentan am iPhone 4, si nu mi se pare slab deloc...iar de Jailbreak ai auzit? Poti lua aplicatii gratuite si pe iPhone happy Si nu imi cumpar telefonul pentru jocuri, nu am 8 ani laughing

| Lexi888 a răspuns (pentru AlexandraPink):

Sunt mai multe aplicații gratuite pe Android decât pe iOS.Tu ai auzit de Gameri sunt jucatori si de 30 de ani.

| AlexandraPink a răspuns (pentru Lexi888):

Ok, dar eu sunt fata....si nu prea cunosc fete care sa fie asa pasionate de jocuri astfel incat acestea sa fie principalul motiv pentru care sa isi cumpere telefon. Eu il utilizez cel mai mult pentru diferite site-uri, retelele de socializare si alte aplicatii. happy

| bineproportionat a răspuns:

Salut, iphone 5 http://bit.ly/1a7WTaY
pentru ca ruleaza ios, cel mai bun sistem de operare ce nu se blocheaza si nu are delay!

| Garsonfane1979 a răspuns:

Omule ce argumente iti trebuie? s4 are tot ce iti poti dori de la un telefon 2013-2014. Iphone 5 e un fel de gunoi pentru fraieri care vor sa dea zeci de milioane aiurea. http://bit.ly/IhyeL0

| fear1234567 a răspuns:

Buna! Ca design prefer iPhone,si ca sistem de operare tot iPhone, majoritatea aplicatiilor apar mai intai pe iOS, si e un telefon foarte inteligent, nu prea imi plac cele de la Samsung, in primul rand gandeste-te la Samsung ca scot telefoane la 2 saptamani-1luna,si compara tarile intre ele, apoi gandeste-te ce rezulta

| pkpdionut a răspuns:

S4 plictisitor. Arata la fel ca celelalte sute de Samsung-uri. In concluzie Iphone 5, e destul de performant dar pana la urma iti iei ce iti place.

| CookieMtfk a răspuns:

Iphone 5 deoarece face niste poze mult mai frumoase, are un design mult mai interesant, poti face multe lucruri pe care pe S4 nu merge. Recunosc, nu poti sa faci poze cu sunete, dar exista chestii mult mai jmen in el. happy Cunosc niste oameni care au avut Galaxy iar apoi Iphone. A spus ca nu se compara (in sensul ca Iphone-ul e mai bun) big grin

| Gangaster a răspuns:

Galaxy s 4 dar trebuie sa ai grija de el nu sa il scapi mai ales iphone
Galaxy s 4 ar fi mai bun ca pret pentru ce iti trebuie iphone?

| AlexandraPink a răspuns (pentru Gangaster):

Cum am spus, imi place mai mult ca design iPhone-ul, S4 mi se pare foarte urat la exterior, de aceea nu ma pot decide.