| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Revin cu inca o problema,cred happy
Am avut telefonul in Service pentru o reparație la mufa de încărcare, insa la primire m-am trezit și cu resoftarea telefonului (inca nu am primit un răspuns sa aflu motivul ei).
De atunci, la rețelele wifi îmi apare inca o rețea numita : NVRAN WARNING: Err =0x10,ce însemna asta? E periculoasa în vreun fel? Adică nu ma deranjează așa mult dar nu știu ce înseamnă.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare o eroare de soft nu o rețea accesibilă!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este periculoasa, este o eroare de configurare. Si ca orice eroare, trebuie rezolvata. Mergi iar la service si spune-le sa o rezolve :D
Sau poti incerca chiar tu:
https://www.trishtech.com/......roid-wifi/

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru DoarBogdan):

Pfuuu,sa stau iar 2 săptămâni să aștept telefonul pentru a rezolva eroarea asta, e mult. Daca spuneți că nu afectează în niciun fel nu ma prea deranjează.