| iulianvl a întrebat:

Nu pot sa ma conectez cu telefonul la hotspot`ul creat pe laptop cu ajutorul connectify`ului. Imi apare "Obtinere adresa ip..." si asa ramane. am mai incercat cu un telefon tot android sa ma conectez si aceeasi problema. Ceva sugestii? Multumesc!

2 răspunsuri:
| MariaCocoiulian a răspuns:

Nu suporta ca e prea mare dimensiunea sau semnalul de exemplu la wifi cateodata nu merge ca e prea puternic semnalul de la router ma refer: ( la telefon)

| Chimistu a răspuns (pentru MariaCocoiulian):

Eu am win 10, si aceeasi problema la laptop. Fac hotspot si pe telefon imi scrie ca se obtine adresa ip, dar nu se conecteaza. Ce i de facut?