| Alin18M a întrebat:

Salitare din nou TPU! Am o mare problema cand intru la o aplicatie in magazin play sta putin, adica vreo 2-3 secunde, iar apoi iese afara! Am actualizat tot ce aveau nevoie de actualizare dar tot asa imi face.Am Samsung Galaxy Trend 2 lite. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ok,deci trebuie sa-l lasi cateva minute sa-si faca Paly Store singur update si dupa ar trebui sa mearga. Daca nu Settings->Apps->Magazin Play->Clear data, clear cache.Si btw telefonul este destul de vechi deci probabil si vechimea...

| Alin18M explică (pentru Bogdan70001):

Da stiu il foloseac din cand in cand mai mult pentru Hotspot! Nici nu imi mai bat capul cu asta...Multumesc oricum!

| Fvbffjjgnfbxdjdhudnchdhx a răspuns:

Poate este din cauza virusilor. Dacă îți merge greu si pe alte aplicații, asta este problema!

| Alin18M explică (pentru Fvbffjjgnfbxdjdhudnchdhx):

Este vechi si telefonul asta nu ma mir deloc! Il mai folosesc din cand in cand dar mai mult pentru Hotspot...Naiba mai foloseste magazinul! Merci oricum.