| SerbanescuLucianMihai a întrebat:

Am și eu o problemă cu un huawei..Nu mi se mai aprindea dar îmi mergea touch, acum se aprinde dar nu merge touch..care e problema? Cum pot să-l reformatez fărăr să am nevoie de touch? Eu cred că e virusat.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate vrei să-i faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" - NU "să-l reformatezi"!

Precizează EXACT ce model de telefon ai, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Antonio_Neacsu_1974 a răspuns:

Salut! Telefonul tau nu are nici un virus si daca vrei sa-l reformatezi ti apasat butonul cu care deblochezi telefonul butonul de sonor (il ti neaparat in sus adica ca atunci cand dai sonor maxim) si atat si cand intra in reboot acolo seteti cu butoanele de sonor si ca sa apesi apesi pe butonul de blocare (adica cum ar veni ca dai pe o aplicatie ) BAFTA FUNDA?