| lokytou a întrebat:

Salut,am office 2013 si cand incerc sa intru de ex in word office deasupra imi apare un fel de chenar(dreptunghi)de culoare rosie in care scrie produs nelicentiat. Mai pot folosi in continuare office 2013?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopurile care vin cu ofiice au licenta trial. Poti dar numai 30 de zile de la activare. Apoi ti se blocheaza otiunile si nu mai poti folosi pana cumperi licenta de la Microsoft.

| lokytou explică (pentru anonim_4396):

Si cat costa o licenta de la Microsoft?

| lokytou explică (pentru anonim_4396):

Si am mai vazut pe net ca exista un fel de activator, care activeaza office 2013?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lokytou):

Depinde de ce vrei. Uite aici preturile, sunt f scumpe.
http://www.altex.ro/produse-it/software/home-office