| mihai96 a întrebat:

Am primit de Craciun un Nokia lumia 610. A fost luat din Vodafone, cum eu folosesc Orange l-am decodat. Merge totul perfect la el inavara de net. Momentan mai am cam 200Mb dar nu imi deschide netul spunand ca nu am conexiune la internet. Ce sa fac? Funda big grin

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Trebuie sa iti faci setarile pentru el ...parca 638 cu mesaju activare incearca

| danyshatAT a răspuns:

Pai contacteaza operatorul Orange pentru a obtine setariile pentru internet happy

| allexxys a răspuns:

Pai suna la Orange si vorbeste cu unul dintre aia si cere-i setarile pentru internet pe care le poti activa tu pe netlaughing.
BaftA!:*

| YoNoMember a răspuns:

Du-te la amandoua agentiile i rezolva

| cutza93 a răspuns:

Am si eu un telefon din asta tot de craciun l.am primit ..imi intra pe net.dar nu stiu cu sa pun o anumita melodie sa sune tu ai reusit?