| anonim9900 a întrebat:

Salut.Am Samsung galaxy j2 si nu mi se aprinde deloc cand il bag la incarcat imi apare doar bateria palcaind doar atat (am incercat sa ii dau reset si nu merge ) va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se zice pîlpîie nu pălcăie cum zici tu, posibil este dusă bateria, sau incarcatorul, mergi cu telefonul la cei care repară telefoane.

Bula
| Bula a răspuns:

Lasa-l sa se incarce complet pana ce indicatorul bateriei nu mai "palpaie", este plin.
Incearca sa apesi mai indelungat pe butonul de pornire, pana apare logo-ul telefonului, dupa care poti sa-l lasi, va porni.

| anonim9900 explică (pentru Bula):

Are 87% si tot palcaie cand dau sa ii dau reset dupa 5 secunde mi se inchide si imi apare bateria

| anonim9900 explică (pentru anonim9900):

Daca nu il bag in priza nu mi se aprinde deloc

| dulgherunicu a răspuns:

Reinstale de soft trebuie daca te pricepi