| Mihai_Marin_1994 a întrebat:

am si eu in iphone 3 G blocat in emergency call ma poate ajuta cineva sa il deblochez?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

Mergi la un ServiceGSM din orasul tau, daca nu stii unde este cauta pe google: GSM "orasul tau" si vezi unde se afla si ti-l vor debloca ei. Bineinteles ca va costa niste bani. Dar vei reusi tu.

| darrio2007 a răspuns:

Telefonul nu are nimic.Din cate spui pare sa se fi dezactivat sim-ul.Sau are vreun contact imperfect.Scoate-l si baga-l iar. Daca tot nu merge du-te sa ti-o schimbe.Incearca si alt sim.