| Buii a întrebat:

Am un Acer E110. Cam varza asa telefonul. Nu am incarcator la el si il incarc la din ala universal. Azi noapte l-am lasat la incarcat si acum dimineata cand am bagat bateria la loc nu mergea, am zis ca mai face fite asa ca sa o pun calumea. Cand am potrivit bine baterie si am dat sa-l deschis s-a facut oleaca punctul de sus rosu si atat, nu s-a mai deschis. Ce poate sa aiba? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Sergiu_Moldovan_1999 a răspuns:

Buna... nu stiu ce sa zic la mine mi s'aprinde becul rosu dar nu incarca bateria...dar daca tie nu ti se mai aprinde inseamna ca ti s-a ars incarcatotul happy Funda?

| Buii explică (pentru Sergiu_Moldovan_1999):

Ma refeream la becul rosu de la telefon, cand il pornesc se aprinde un bec rosu pentru cateva sec, iar acum sta doar o sec si apoi nu se intampla nimic