| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un NOKIA LUMIA 800.
Cand bag mufa in el sal incarc, trebuie sa o asez si sa nu misc telefonul ca sa se incarce in continuare. Dar problema este ca daca te incarca 50% peste cateva ore (fiind conectat la incarcator)e posibil sa-mi arate 20% desi avea 50%. Ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| nubo1986 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. vezi ca ai niste circuite rupte la telefon, la mufa de incarcare. trebuie sa te duci la GSM sa ti-l repare, te costa doar 5 lei. FUNDA?

| BikerZone a răspuns (pentru nubo1986):

Ms mult maine verific, daca e cum zici funda mareee

| BikerZone a răspuns (pentru nubo1986):

Man,ma costa cel mai ieftin 50 lei tongue