| donarcostica a întrebat:

Am un Samsung galaxy s6 edge. azi mi-am pus folie de sticla pe el. dar in seara asta am stat la o masa si am baut si am pus telefonul pe masa cu fata in jos. Era umeda masa si s-a facut o bula pe mijlocul ecranului. Intrebarea mea e daca va trece si daca poate afecta telefonul. Mersi de raspuns, ofera funda. Stima.

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

In principiu nu va afecta telefonul. Bula sa provocat deoarece a patruns apa in folia de sticla, si nu, nu se duce pana cand nu o scoti tu sau schimbi folia.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat