| slv30 a întrebat:

Salut am un telefon iphone 3 si nu stiu cum sa dau sa mearga netul! adica dau la setari si gasesc wirles dar nu stiu ce sa dau.

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Si eu am iPhone. In setari pui wireless pe ON si daca gaseste vreo ertea disponibila, se va conecta automat (eventual iti cere o parola). Succes!

| slv30 explică (pentru PopAdrian):

Am gasit dar spune nume retea ce scriu?

| PopAdrian a răspuns (pentru slv30):

Dupa ce dai la conectare, nu dai la "Alta...". Daca in acea lista nu apare nimic, inseamna ca telefonul nu receptioneaza nici un semnal wireless.