| razvanrazory a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy s3, iar atunci cand activez cameara si vreau sa fac o poza se vede o pata neagra stearsa in coltul din stanga si atunci cand dau zoom dispare!
Eu ma gandesc ca este ceva pe lentila dar nu vad nimic!?
De la ce credeti ca este si cum sa rezolv problema?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| muriticutoti a răspuns:

1 daca este telefon la mana a doua a fost scapat jos si n-ai ce face decat sal duci la reparat si sa platesti
2 daca este nou ai garantie frate. fuda?

| muriticutoti a răspuns:

1 daca telefonul este la mana a doua sigur a fost scapat si n-ai ce face decat sal duci la reparat
2 daca este nou ai garantie frate

| razvanrazory explică (pentru muriticutoti):

Salut eu am intrebat daca ai/aveti idee ce e cu pata aia ca sa stiu si eu iar telefonul este nou!, l-am dus la reparat deja. Oricum iti multumesc pentru raspunswinking