| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Salut, am un telefon Vodafone 97, si nu pot sa joc jocurile de la gameloft. Adica cand instalez de exemplu nova 3 sau brother in arms 2 imi da crash. Ma joc putin apoi imi apare nova 3 sa oprit si imi da optiunea fortare inchidere. Ajutatima!

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare Alexandru se pare ca telefonul tau nu e compatibil cu jocurile acestea, telefonul tau nu suporta sa le deschida e slabut telefonul. bafta

| alexandrubogdan2002 explică:

Atunci ce jocuri shooter mi-ar merge pe telefonul meu? Am instalat modern combat 4 si mi-a mers.