| Curcudus2002 a întrebat:

Salut, vreau sa fac sa imi mearga jocul Brother in arms 2 pe telefonul Vodafone smart 4 Turbo de 1, 3 Gb. ajutati-ma, imi da crash si imi spune ca jocul s-a oprit. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Nu ai ce sa faci daca telefonul nu suporta cerintele jocului. Daca l-ai descarcat prin Google Play poate fi din cauza versiunii, daca nu inseamna ca aplicatia e incompatibila cu telefonul!

Eu detin un Orange Gova; si mie imi da crash la Modern Combat 2 si NOVA 2, iar NOVA 3, respectiv Modern Combat 3, 4 merg perfect!

| Curcudus2002 explică (pentru ChiarEu2):

Si mie imi merg NOVA 3 si Modern Combat 3 si 4.

| Curcudus2002 explică (pentru ChiarEu2):

Acum trebuie sa recunosc jocul Brother in arms 2 nu imi apare in magazin play.La jocurile the amazing spider-man 1 si 2 si la the dark knight imi face la fel dar im apare in magazin play. Ce versiune crezi ca ar merge pe telefonul meu?

| ChiarEu2 a răspuns (pentru Curcudus2002):

De unde sa stiu eu, ca nu sunt ghicitor. Incearca mai multe versiuni!