| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Salut, jocul Brother in arms 2 nu imi merge adica cand intru in el sa ma joc nu apuc sa iau arma aia ca zice "brother in arms 2 s-a oprit". Am mai intalnit asta si pe Vodafone smart 3 dar era din cauza la procesor. Dar procesorul asta nu e bun? Are 1, 3Gh. Daca stiti vreun fel spuneti-mi. Si la The Amazing spider-man 1 si 2 si The dark knight la fel imi face.Telefonul este Vodafone smart 4 Turbo. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi cum as putea sa fac sa mearga unul dintre aceste jocuri.

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu asa procesor zi merci ca-ti mai merge ceva... big grin

| alexandrubogdan2002 explică (pentru lpavel):

Ma multumesc, dar nu mai gasesc nici un joc calumea. Vreau si eu un joc nou shooter sau open world. acum am Gangstar Vegas. Am avut si GTA-urile. Vreau un joc NOU. big grin

| alexandrubogdan2002 explică (pentru alexandrubogdan2002):

Am uitat sa zic, vreau jocuri FPS si open world.

| lpavel a răspuns (pentru alexandrubogdan2002):

Jocurile noi NU vor merge pe rasnita ta, big grin dar daca totusi vrei sa incerci uite unul recent aparut - e cel mai tare : Call of Duty Advanced Warfare - e FPS!

| RobertMoon a răspuns:

Daca iti plac supereroii joaca Injustice e cel mai tare joc, dar e cam mare 1gb eu il joc pe tableta Samsung galaxy tab 4

| lpavel a răspuns (pentru RobertMoon):

Joc de 1 gb e mare laughing)) eu credeam ca vei spune ceva de 50 de gb... laughing)

| RobertMoon a răspuns:

Sniper 3d asasin merita incercat il joaca tata happy

| lpavel a răspuns (pentru RobertMoon):

Sniper 3D asasin? ametesti saracul baiat - asa joc NU EXISTA! Sigur NU asa se cheama jocul...

| alexandrubogdan2002 explică:

Ultumes pentru joc o sa il incerc.

| alexandrubogdan2002 explică:

Jocul Sniper 3D asasin exista, l-am instalat. Call of duty l-am avut. Ca sa stiti am 12 ani. Am un card de 8 Gb. big grin

| alexandrubogdan2002 explică:

Stiu ca nu se poate sa fue vreun joc de 50Gb happy ar fi culmea. Nu sunt unul dala care crede ca poti face din telefon un PC. Nu sunt prea in urma cu tehnologia. Nu vreau sa ma dau mare big grin