| Ciobii196 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva la telefon dupa un timp nu se mai aude bine, se aude mai incet si se aude un fel de bazait, nu se mai aude la fel de clar, apar chiar si intreruperi, de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Difuzorul... la un momendat o s-a auzit foarte incet... daca nu rezolvi.

| Ciobii196 explică (pentru Crackman):

Nu cred ca este de la difuzor pentru ca si atunci cand am castile bagate se intampla asta.

| Crackman a răspuns (pentru Ciobii196):

Pai mwntioneaza data vitoare, atunci sunt contactele de la casti.