| Glavan_Eugen_1996 a întrebat:

Salut
CE telefon aveti in acest moment so PE care il doriti?

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Iphone4...momentan nu l-as schimba happy

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC One m7. nu l as schimba momentan cu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Core 2. Mi-as dori un Note EDGE, dar costa cat 6 telefoane Core 2 la un loc. Mai bine lipsa. La toate auzi la fel, indiferent de pret. Iar calitatea cam tot aceeasi.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred ca este aceeasi calitate. Gandeste ca si cum tu ai fi producatorul unei firme, ai pune aceleasi materiale si la un telefon de 5 milioane si la un telefon de 30 de milioane?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Te rog nu te mai baga in seama neintrebat. Eu am avut telefoane in valoare de 1800 -2800 lei. Ce sa vezi? N-a tinut nici macar o jumatate de an si atunci cand mergi la service iti cere bani multi pentru ca de fiecare data piesele sunt scumpe la telefoanele scumpe. Mereu a vrut sa fiu in pas cu tehnologia si am iesit numai pe minus cu banii. Mai bine un lucru ieftin si de calitate.Nu imi pare rau dupa bani.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ca conteaza si dupa cum le intretii, nu? Si eu am avut telefoane de peste 2000 de lei si am si acum unul si nu mi s-a stricat niciodata nici un telefon, nici alea de 500 de lei si nici alea de 2000 de lei.

| Sarcopt a răspuns:

Un S4 şi pe viitorul apropiat un S6

| tewutu a răspuns:

Am un iphone 6 si nu l-as schimba cu nimic.

| kalebtv a răspuns:

Am Samsung Galaxy S4 mini si nu l-as schimba momentan.

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Vodafone smart 4 fun, as vrea un Samsung S3

| Aly01 a răspuns:

Am un HTC desire 510 și sunt foarte mulțumită de el smug