| SMaricel a întrebat:

Ce telefon doriti sa aveti? sau la care ati visa?:

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am deja unul de generație actuală!
Îmi doresc unul la care să nu plătesc nimic (convorbiri, net, gps, etc.).
Pa, pa.

| Holocaust a răspuns:

Preferabil unul color, pe care sa-mi ascult playlist-ul in liniste.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu ma multumesc cu telefonul pe care il am happy, Sony Ericsson

| AlleSss a răspuns:

Pai. Eu imi iau Huawei Vision. Din cate am auzit e bun telefonul.
Depinde si ce ai vrea sa faci cu el.straight face
Bafta!

| Woodenpints91 a răspuns:

Nokia 5200
http://www.onestop.ro/images/products/zoom/Nokia-5200-rosu_0.jpg

Fără nici un pic de glumă, chiar îmi doresc un 5200. Păcat că nu se mai fabrică...
Urăsc telefoanele din zilele noastre în special cele cu touchscreen. Mi se par inutilitatea absolută.

| SMaricel explică (pentru Woodenpints91):

Da e bun telefonul...chiar am avut unul! si se mai gasesc

| Woodenpints91 a răspuns (pentru SMaricel):

Am avut vreo 3...
Se găsesc, dar la mâna a 2-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am același telefon de 3 ani și ceva - un Samsung nicinuștiucât - funcționează la fel ca-n prima zi și mai duce încă pe atâta. Bine, relativ la fel, nu-i mai merge tasta de reglare volum, după ce-am găurit un perete cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu, dar am încercat să sparg alune cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Încă nu.

| Lysander a răspuns:

Nokia 3310.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Eu as vrea iphone 4... big grin:Xsmugsmug

| Iuliapaula12 a răspuns:

Avisez sa-mi cumpar un AIFON sau o TABLETA :d happywinking sper ca o sa-mi trimiti fundita!

| SEBARCELONA a răspuns:

Salut paii e foarte bun un iphone 5

| RoxAnnA6 a răspuns:

Eu as prefera un NOKIA ASHA 302, dar depine si de preferinta ta. Funda?

| SMaricel explică (pentru RoxAnnA6):

Nu,am zis ca dau funda.dar daca vrei poate dauhee hee