Întrebare recomandată | R3dEyE a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 600 de lei? Sa aiba o camera cat de cat decenta.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea cand mi-am luat primul telefon se spunea Nokia si celelalte telefoane. Apoi au vandut licenta firmei Microsoft. De anul trecut au aparut iar Nokia. Eu am incredere in finlandezi ca sunt oameni seriosi si lucreaza bine. Mi-am luat zilele trecute un Nokia 3 care merge excelent si la 600 lei ai niste caracteristici mai bune ca la Samsung care este lider de piata la ora actuala.
Uita-te pe aici: http://www.cel.ro/telefoane-mobile/nokia/1a-1

| Crackman a răspuns:

Nokia 3

| Samariteanul a răspuns:

Exista o gama larga de Samsung-uri care se incadreaza in acel pret.

| FlappyXXX a răspuns:

Eu am avut HTC ONE M7, este destul de mare la 4, 7 inch, are 2, 1 mp față și 4 pe spate, dar la cât de ''slabe'' sunt camerele ca și fotografii exte extraordinat, scoate niște poze superbe ca și calitate. Pe lângă faptul că are 2 GB RAM se mișcă super și are memoria minima de 32 GB și mare de 64 GB dar nu are loc de SD card, deși nu știu la ce ai avea nevoie.
Sau HTC ONE M8, are 5, 0 inch, la camere cea de spate are 4 iar cea de față 5. Are memoria RAM tot de 2 GB, iar are memoria internă minima ceva mai mică, adică 16 GB și maxim 32 GB dar spre deosebire de M7 acesta are slot SD.
Eu aș opta mai mult pentru M7 dar acum este decizia ta. Oricum dacă îți iei HTC nu o sa iti para rău.
Succes!

| R3dEyE explică (pentru FlappyXXX):

Ce parere ai de Huawei P8 Lite. Asta mi-a atras atentia.ii 650 dat nu-i bai

| FlappyXXX a răspuns (pentru R3dEyE):

E destul de bun, are sora iubitei mele si am umblat cu el dar nu se pare prea atragator ( părere proprie ), arata destul de bine doar ca e prea patratos. Într-adevar are tot 2 GB ram dar nu mi se pare sa se miste asa bine ca HTC-ul + ca daca vrei si pentru poze in special atunci sigur nu e prea bun, chiar daca are 13 mp camera foto, nu se compara cu cea de 4 de la HTC, nici pe aproape.
HTC-ul e renumit pentru fotografii.
Dar dacă tu dorești Huawei, îți poți lua, încerci și dacă nu îți place îl schimbi

| Ralu_Raluka_1995 a răspuns:

Samsuns galaxi j3 costa 630 lei e foarte bun si merge bine

| natii31 a răspuns:

Telefonul cel mai bun este Samsung tilasi da cu mare drag!