| onlym3 a întrebat:

ce telefon Nokia imi recomandati pana in suma de 1100ron?(ma intereseaza sa aiba un procesor,rami si o camera decenta si bateria sa tina cat de cat, ma gandeam la un Nokia x7 dar poate stiti voi variante mai ok)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| QuickWitted98 a răspuns:

Nokia 610, elegant si foarte bun, uite aici:http://telefonultau.eu/products/Nokia-Lumia-610-Black.html.bafta

| onlym3 explică (pentru QuickWitted98):

Faci referire la Nokia lumia 610, nu?!

| onlym3 explică (pentru QuickWitted98):

De fapt nu mai are rost intrebarea mea ca se subintelege din linkul postat de tine (doar ca nu merge ca ti a luat ca adresa html si ". bafta" ala.)

| QuickWitted98 a răspuns (pentru onlym3):

Da

5 răspunsuri:
| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Cu siguranta Nokia n7 si Nokia n9 sunt cele mai bune! bafta la cumparat!

| onlym3 explică (pentru Bordey_valy_1969):

Nu stiu cat de ok e Nokia n9 pentru ca e singurul telefonul cu sistem de operare meego si va ramane singurul cu acest os si pentru mine suna ca si cum au incercat sa faca experimente pe acel model de telefon(cine stie ce buguri are etc)