| Grof_Paul_2001 a întrebat:

Salut,o mica parere daca as putea primi in legatura cu Realme GT? As vrea sa-mi schimb telefonul iar acesta pare cea mai buna varianta de buget si as dori niste info inainte sa-l cumpar.Multumesc anticipat.PS:scriu intrebarea aici fiindca am vazut ca nu este o categorie legata de IT sau de telefoane

2 răspunsuri:
| vasile2222 a răspuns:

Vezi pe aici https://forum.softpedia.com/topic/1198943-realme-gt-5g/
Sau mai bine intreaba pe Facebook, grupul Mobilissimo

| Grof_Paul_2001 explică (pentru vasile2222):

Am vzt multe review uri si articole despre el, dar as vrea opinia personala de la cineva care il detine